Czarodziejskie baśnie. Rosyjskie baśnie ludowe

1990-01-01
837001304X
Joanna Miecugow
bajki baśnie literatura rosyjska

Okładka książki Księga bajek polskich t. 2 Maria Grabowska (1922-1992), Helena Kapełuś, praca zbiorowa
Ocena 7,8
Księga bajek p... Maria Grabowska (19...
Okładka książki Baśnie. Wybór Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Ocena 8,2
Baśnie. Wybór Jacob Grimm, Wilhel...
Okładka książki Księga bajek polskich t. 1 Maria Grabowska (1922-1992), Helena Kapełuś, praca zbiorowa
Ocena 7,9
Księga bajek p... Maria Grabowska (19...

Baśnie, które czytane dziecku, zauroczą zarówno czytającego, jak i słuchacza. Dodatkowo - w tym wydaniu - piękne ilustracje cieszą oko. Z pewnością coś wartego przeczytania!

Na półkach: , , , , ,

Moja ulubiona książka z dzieciństwa :) Zawsze chciałam być jak Iwan-carewicz, który wyrusza z domu i przemierza rosyjskie góry i lasy.

Dodaj cytat z książki Czarodziejskie baśnie. Rosyjskie baśnie ludowe