Skąpiec

Okładka książki Skąpiec
Molier Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie Seria: Biblioteka Lektur Szkolnych utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Biblioteka Lektur Szkolnych
Avare
Wydawnictwo Łódzkie
1974-01-01
1974-01-01
Tadeusz Boy-Żeleński
literatura francuska komedia skąpiec Molier

więcej Więcej

Boże, nalepsza lektura ever! W życiu się tak na żadnej nie uśmiałam XDD

miło mi się czytało, dość zabawna;)

Zabawna i przerysowana(co sprawiało, że była jeszcze odrobinkę zabawniejsza), jak na lekturę, to świetna książka

Dawno nie przeczytałam tak dobrej lektury:p

Kolejna prościutka historia, polecam gorąco :) :) :)

Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

3,5/5

Bardzo przyjemna komedia, momentami bardzo zabawna. Czyta się dobrze, szybko i lekko.

Takie 5 gwiazdek, bo było śmieszne czasami, ale głupiutkie i chwilami bez sensu. Czytać się dało tak po prostu, na lekcję, ale już dla przyjemności... no niestety tylko początek był fajny, później jakoś się to dłużyło. Nie powiem, że jest to najgorszy dramat, jaki czytałam, ale nie był też najlepszy. Był po prostu taki sobie - szczególnie już po rereadzie. Trochę szkoda, że...

Jedna z przyjemniejszych lektur, którą szybko się czyta. Wciągająca i zabawna.

19 684
    1 831