Jak to napisać?

Okładka książki Jak to napisać?
Marta MakowieckaMariusz Pawłowski Wydawnictwo: Świat Książki poradniki
poradniki
Świat Książki
2008-01-01
2008-01-01
język polski sztuka pisania

Okładka książki Nowa matura. Przewodnik po epokach od romantyzmu do współczesności Marta Makowiecka, Mariusz Pawłowski
Ocena 6,5
Nowa matura. P... Marta Makowiecka, M...
Okładka książki Nowa matura. Przewodnik po epokach. Od Antyku do Oświecenia. Marta Makowiecka, Mariusz Pawłowski
Ocena 6,5
Nowa matura. P... Marta Makowiecka, M...

więcej Więcej

Książka, którą dostałam na Gwiazdkę. W dzieciństwie (12-14l.) bardzo mi się przydała.

książka naprawdę słaba, niby adresowana do licealistów, a tak naprawdę na poziomie późno podstawówkowym- gimnazjalnym jeśli chodzi o banalne zwroty, liczne kolokwializmy nawet w formach oficjalnych. I te wstępy do każdego ''rozdziału" jak dla pzedszkolaków. nie polecam. wzorowanie się na przykładach z książki nie jest gwarantem dobrej oceny!

• Czytane w dzieciństwie
  • Posiadam papierową
  • Duży regał

Dodaj cytat z książki Jak to napisać?