Riveted

Meljean Brook Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Iron Seas (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Berkley Books
steampunk romance podróż przygoda
Iron Seas (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
steampunk romance podróż przygoda

Riveted to trzecia część z serii Opowieść z Żelaznych Mórz.Tym razem fabuła rozgrywa sie na Islandii,mało zaludnionej wyspie,na której zaledwie w kilku potrowych osadach żyją ludzie.Żyją tutaj również kobiety,które od ponad stu lat ukrywały swoją obecność.Kobiety te żyja w izolacji,w wiosce zamieszkanej wyłacznie przez kobiety.w celu prokreacji udawały sie one na...

Trzeci tom opowieści z Żelaznych Mórz. Steampunkowy świat nanitów, maszyn parowych.
Tym razem bohaterami są David i Annika. Dwoje młodych, wyobcowanych ludzi, których połączy uczucie.
Powieść lekka, czyta się szybko. Choć polubiłam Davida, to Annika jako osoba do mnie nie przemawiała. Choć podobała mi się jej przemiana.
Autorka poruszyła w tej książce temat tolerancji dla...

• Czekam na polskie wydanie!
  • 52 książki (2016)
  • 2018