Here There Be Monsters

Okładka książki Here There Be Monsters
Meljean Brook Wydawnictwo: Berkley Cykl: Iron Seas (tom 0.5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Iron Seas (tom 0.5)
Berkley
2013-10-01
Data 1. wydania:
2013-10-01
angielski
steampunk Opowieści z Żelaznych Mórz romans

Po -- Zelaznym Ksieciu -- mialam mocno rozbuchany apetyt. Przygotowalam sie na wystawna kolacje a dostalam...coz...lekki lunch . Nie bede sie czepiac bo nie w tym rzecz. Gusty rzecz subiektywna .Ot, lekka opowiastka zaczepiona w swiecie steampunku . Mila bohaterka , mily bohater , troche momentow . I tyle.

Dodaj cytat z książki Here There Be Monsters