Przez burze ognia

Patronat LC
Veronica Rossi Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Przez burze ognia (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Under the Never Sky
Data 1. wydania:
2012-04-12
Joanna Dziubińska
Otwarte
paranormal romance
Under the Never Sky
Przez burze ognia (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Joanna Dziubińska
paranormal romance

Oficjalne recenzje i

Pod eterowym niebem

[ 55 ] Link do recenzji

Wciągająca fantastyka młodzieżowa z intrygującymi bohaterami, z ciekawym światem i ze świetnym (wprost FENOMENALNYM) wątkiem miłosnym hate-love!!

coś nowego i innego w kategorii fantasy, polecam :)

Książka średniak, długo się nie mogłam wgryźć. Nie zamierzam sięgać po kolejne części.

Na półkach: , , , , ,

Świetna książka naprawdę godna uwagi Mogę ją polecić z czystym sumieniem fanom gatunku i nie tylko

Na pierwszy rzut oka książka wydaje się być mało oryginalna - dziewczyna i chłopak, którzy żyją w dwóch światach różniących się od siebie tak, że bardziej się już nie da. Jeden jest wirtualny, drugim rządzi rzeczywistość.
Bohaterowie spotykają się w nieciekawych okolicznościach, po czym kierowani podobnym celem rozpoczynają wspólną podróż. W dwóch słowach - typowa...

Przez burze ognia – Veronica Rossi. Lepsze niż rzeczywistość?
Recenzja również na mojej stronie:

Książka jest pierwszym tomem trylogii o odległej wizji przyszłości. Jednakże, czy w morzu powieści o tej samej tematyce, można wnieść jakikolwiek powiew świeżości?

Veronica Rossi, zbudowała bardzo… dziwny świat, w którym ludzie...

„Przez burzę ognia” miała być czymś co mnie zachwyci według przyjaciółki, a stała się moją porażką na wieczór. Chciałam poczuć klimat przyszłości, dreszcze z powodu wyjścia Arii poza kopułę osady i jej spotkania z eterowymi burzami. Jednak zawiodłam się. Przeszłam przez z nią z ociąganiem i jedyne co mnie popychało do tego, to to, że chciałam dowiedzieć się jak to wszystko...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

O dziwo jestem naprawdę miło i przyjemnie zaskoczona.

Taka ta książka przeciętna pod każdym względem. Dwóch młodych pięknych i przeciętnych muszą przemierzać przeciętny świat, z przeciętnych powodów wplatujac się w przeciętny romans, z przeciętnym zakończeniem

Super! Nie da się o niej zapomnieć przez dłuuugi czas

Dyskusje

3 072