W otchłani

Beth Revis Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: W otchłani (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Across the Universe
Łukasz Małecki
Wydawnictwo Dolnośląskie
Łukasz Małecki literatura amerykańska dystopia nastolatka miłość nastolatków statek kosmiczny kosmos
Across the Universe
W otchłani (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Łukasz Małecki

Mega ciekawa książka, jednak musi się rozpędzić xd ogólnie jest mega zaskoczeń jednak kilku rzeczy ważnych dla fabuły można było się wcześniej domyśleć.

Na półkach: , , , , ,

To kolejna książka, która skusiła mnie swoją okładką - jest hipnotyzująca. Ośmielę się nawet powiedzieć, że jest to chyba moja ulubiona okładka. Tak naprawdę prześladowała mnie od paru lat, jednak lekturę ciągle odkładałam z uwagi na brak czasu i inne tytuły. Kiedy podjęłam ostateczną decyzję, by zrezygnować z czytania "W otchłani", nie dawała mi spokoju jeszcze bardziej. W...

1967

Niby wszystko się zgadza, oryginalna fabuła, ciekawe przedstawienie władzy, ale większość książki przeczytałam czując się jakbym połknęła fidusa. Bez głębszych uczuć. Nie jestem przekonana czy sięgać po następne części.

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Kilka pierwszych rozdziałów totalnie mnie zniechęciło do dalszego czytania, ale stwierdziłam, że jak już zaczęłam to i skończę. Zakończenie, które do pewnego momentu zgadzało się z moimi prognozami i było dość przewidywalne, nagle obrało nowy tor i nawet trochę zaskoczyło. No i postać Harleya, który chwycił mnie za serce.
Mimo mdłego...

"Lepiej kochać i stracić miłość, niż nie kochać wcale."
⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Książka do której podeszłam bardzo sceptycznie. Fantazja autorki niezrozumiała przeze mnie na poczatku bardzo szybko przerodziła się w oczekiwanie dalszych losów głównych bohaterów "Błogosławionego". Autorka stworzyła świat na statku, który zmierza na nową planetę. Ludzie, którzy są...

Nie sięgnęłam po więcej

Ksiazka sama w sobie jest dobra, ale jest kilka rzeczy które mnie irytowały. Pomysł jest dobry, fabuła ciekawa ale jednak ,,czegoś" mi brakowało. Może zbyt mało romansu między bohaterami? Mimo wszystko przyjemna w czytaniu.

Czytałam dawno temu, ale coś tam jeszcze pamiętam. Wiem, że bardzo podobał mi się sam pomysł na fabułę, a co do wykonania to cóż, było dobrze, siedzenia nie urywało, ale czytało się przyjemnie. Ostatecznie nie sięgnęłam po dalsze tomy, ale możliwe, że wrócę jeszcze do tej serii.

świetny początek serii, tajemnice, tyrania, troszkę romansu a wszystko na tle pustki kosmosu... zabieram się za drugą część

W otchłani przeczytałam tylko dlatego, że zmusiłam się do tej książki. Kosmos i przyszłość nie są dla mnie dobrym tematem do czytania. Dlatego bardzo się zdziwiłam kiedy książka okazała się być znacznie lepsza niż się na nią zapowiadało.

Jedną z głównych bohaterów jest Amy, a drugim jest Starszy.

Amy jest mieszkanką Ziemi, która postanawia wraz z rodzicami wyruszyć w...

Dyskusje

3 338