Hamulec bezpieczeństwa

Antonis Samarakis Wydawnictwo: Czytelnik literatura piękna
Sima kindynou
83-07-00363-6
Halina Cieplińska (z wersji angielskiej)
Czytelnik
dziennik literatura nowogrecka
Sima kindynou
literatura piękna
83-07-00363-6
Halina Cieplińska (z wersji angielskiej)
dziennik literatura nowogrecka

W miasteczku Farsala ktoś rzuca kamieniami w witryny kawiarni. Inni zapewniają, że zostali napadnięci przez nieznanego sprawcę. Lekarz stwierdza, że nie jest w stanie przeprowadzić operacji i opuszcza stanowisko pracy. Wybucha psychoza podsycana artykułami w lokalnej gazecie.

Kto rzucał kamieniami? Kto został napadnięty? Czy w ogóle doszło do jakiegokolwiek napadu? Co...

• Literatura grecka
  • 2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hamulec bezpieczeństwa