Wielki Mistrz

Trudi Canavan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Trylogia Czarnego Maga (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
The High Lord
2012-08-01
2008-10-02
Data 1. wydania:
2004-08-31
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
The High Lord
Trylogia Czarnego Maga (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2012-08-01
Agnieszka Fulińska

Książka naprawde wciągająca i porywająca. Jest idealnym zakończeniem trylogii Czarnego Maga. Polecam z całego serca!!!

Nie mogłam się oprzeć i zaraz po przeczytaniu "Nowicjuszki", w ciągu 1,5 dnia przeczytałam ostatnie tom "Trylogii Czarnego Maga". Od początku wiadomo, że dążymy do starcia z Sachakanami i wielkiej wojny. I ten wątek bardzo kojarzy mi się z dzisiejszymi problemami polityki międzynarodowej. Walczenie dyplomacją, miękkimi metodami i sprawiedliwością, nie bardzo ma szansę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gdyby nie poniosło autorki w końcówce książki byłaby 9 :)

Dobre zakończenie trylogii. Najdłuższa część, ale czyta się bardzo szybko dzięki wielowątkowości oraz co najmniej kilku zwrotów akcji.

Moja ulubiona książka na świecie. Nie sposób oddać moje emocje gdy czytałam finałową akcje. Po prostu mistrzostwo!

Bardzo udane zakończenie trylogii. Pikanterii całej historii dodaje wątek romantyczny między Soneą a Wielkim Mistrzem. Polecam całą trylogię dla fanów fantasy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pisząc bez cienia przesady, jest to klasyka gatunku oraz lektura obowiązkowa dla każdego fana fantasy. Wszystkie tomy czyta się rewelacyjnie, bohaterowie są bardzo dobrze napisani, fabuła nie jest oczywista. Po prostu majstersztyk. Polecam!

Świetna książka i zarazem bardzo dobre zakończenie trylogii. Niestety, nie spodziewałam się aż takich strat na końcu ;), ale czytało mi się ją przyjemnie i z ciągłą ciekawością.
Żałuję, że niektóre wątki nie rozwinęły się bardziej, ale w końcu sequel czeka, więc może tam spotkam jakieś kontynuacje!
Serdecznie polecam całą trylogię.

Nie, nie, trzy razy NIE !

Nie mam pojęcia, czy zawiódł styl autorki, czy tłumaczenie, czy to pozycja po prostu nie dla mnie, ale kwiatki typu "połóż się i zagrzej dla mnie łóżko" przyprawiały mnie o zgrzytanie zębów.
Rozważania Sonei na temat zapachu potu Akkarina również.
A kiedy ma ostatniej stronie tłumaczyła swej ciotce, jakim cudem znalazła się w stanie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gorąco polecam ! Świetna trylogia !

Dyskusje

17 534