Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Gildia Magów

Trudi Canavan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Trylogia Czarnego Maga (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The Magicians' Guilg. The Black Magician Trilogy. Book One
2017-10-10
2007-10-10
Data 1. wydania:
2004-01-27
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
The Magicians' Guilg. The Black Magician Trilogy. Book One
Trylogia Czarnego Maga (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
2017-10-10
Agnieszka Fulińska

57/21

Nie wiem czemu ta pozycja stał się bestsellerem. Nie jest zła, ale też nie powala. Trochę przydługie czytadło w ciekawie zapowiadającym się uniwersum, jednak tom 1 nie pozwala się dobrze rozeznać w świecie do którego zaprosiła nas autorka. Oby z kolejnymi tomami było lepiej.

Bardzo wciągająca pozycja dla fanów fantasy.

Tak średnio się wyciągnęłam, ale czuję że to wstęp do niezłej trylogii- będę kontynuować.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawa książka. Zapowiada się naprawdę dobra trylogia. :D

Na półkach: , , , ,

Obawiałam się tej historii, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Może jestem zbyt stara na tę historię, aby dać się jej wchłonąć bez reszty, ale na pewno pozostawia po sobie przyjemny odczucia. Potrzebuję kontynuacji nawet dla samego zaspokojenia ciekawości. Może momentami było zbyt nudno i rozciągliwie, ale w finalnym efekcie nie narzekam, a to chyba najwięcej mówi o książce....

Książka rozpoczyna się ciekawie, od razu spodobał mi się świat wymyślony przez autorkę i polubiłam bohaterów. Niestety im dalej, tym gorzej było, świat przedstawiony i wiekszość bohaterów nie przestały mi się podobać, jednak książka nudna. Przez pierwszą połowę właściwie nic się nie działo, później (od sceny, gdy Sonea po raz pierwszy rozmawia z Fergunem) zaczęło się robić...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rozpoczęcie serii dosyć mozolne. Akcja dzieje się bardzo powoli, a fabuła jest dosyć przewidywalna. Bohaterowie też nie są jakoś bardzo ciekawi aby można ich było polubić. Co prawda książka nie była zła, czy nudna, ale raczej przeciętna i niczym się niewyróżniająca. Mam nadzieję, że kolejne tomy okażą się lepsze.

Niezwykle wciągająca pozycja.

Pierwsze 80% ksiazki dluzylo sie niemilosiernie.

23 173
    6 520