Chodnikowe opowiastki o krasnoludkach wrocławskich

Joanna Chirkowska Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza literatura dziecięca
Warszawska Firma Wydawnicza
Wrocław krasnoludki fotografie wierszyki
literatura dziecięca
Wrocław krasnoludki fotografie wierszyki

Zapewne wiecie już, że od jakiegoś czasu nasz blog ma przyjemność sprawować patronat medialny nad książeczką Warszawskiej Firmy Wydawniczej pod tytułem "Chodnikowe opowiastki o krasnoludkach wrocławskich". W książce tej znajdziemy wierszowane opowiadanie o wszędobylskich krasnoludkach.

Dawno, dawno temu kiedy Piast zakładał państwo Polan, krasnoludki już tutaj mieszkały....

• WFW

Dodaj cytat z książki Chodnikowe opowiastki o krasnoludkach wrocławskich