Warszawskie dziewczęta

Danuta Brzosko-Mędryk Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza powieść historyczna
8320302269
Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
II wojna światowa okupacja ruch oporu tajne komplety
powieść historyczna
8320302269
II wojna światowa okupacja ruch oporu tajne komplety

Całkiem dobrze się czytało.. Grzeczna książka o grzecznej młodzieży w strasznych czasach wojny. Właśnie skończyłam czytać Grzesiuka 'Boso ale w ostrogach"więc może dlatego ta grzeczność.W książce podobały mi się opisy sytuacji, bardzo rzeczywiste.

Kobiety również czynnie walczyły w obronie kraju przed nazistowskim okupantem, o czym świadczy niniejsza pozycja literatury.

Dyskusje

• 2016.Przeczytane
  • 3) Szukam
  • ✰ W kolejce (niezwiązane z serią)
  • Do szukania
  • II WOJNA ŚWIATOWA
  • 1j) Literatura polska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Warszawskie dziewczęta