Czarodziejka jezior

Okładka książki Czarodziejka jezior
Katarzyna Enerlich Wydawnictwo: Elipsa Seria: Biblioteka Bluszcza literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Bluszcza
Elipsa
2012-04-04
2012-04-04
Mazury wspomnienia opowiadania opowieści legendy

więcej Więcej

1924

Mazurskie krajobrazy w tle fajna sprawa, ale... połowa opowiadań dla mnie po prostu nie do przełknięcia - za ckliwie i sentymentalne. Zaś reszta całkiem ok dlatego nie skreślam całkowicie książki z moich czytelniczych wpisów.

Poruszająca, wzruszająca, mazurska, wciskająca się gdzieś głębiej i na dłużej... Polecam!!!

Częściowo uległam czarowi

piękna

• 2013
  • Enerlich Katarzyna
  • Wymienię
  • Sielskie
  • BEB
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Czarodziejka jezior