Po sztormie

Wydawnictwo Morskie
1981-01-01
1981-01-01
83-215-6424-0

Okładka książki Ilustrowana księga mitów greckich Ares Chadzinikolau, Nikos Chadzinikolau
Ilustrowana ks... Ares Chadzinikolau,...
Okładka książki Literacka Polska, nr 1-2 (8-9)/2004 Zdzisław Antolski, Augustyn Baran, Robert Baranowski, Marta Barszczewska, Marta Barszczewska, Bogdan Bartnikowski, Jolanta Baziak, Ryszard Biberstajn, Emil Biela, Michał Bukowski, Wacław Buryła, Ares Chadzinikolau, Nikos Chadzinikolau, Bogdan Chorążuk, Branko Ćirlić, Hoang Tran Cuong, Henryk Cyganik, Jerzy Stanisław Czajkowski, Ryszard Danecki, Andrzej Dębkowski, Harry Duda, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Dariusz Fijałkowski, Jolanta Gąsiorowska, Krzysztof Gąsiorowski, Andrzej Gnarowski, Stanisław Gola, Helena Gordziej, Leszek Gordziej, Anna Grabowska, Andrzej Grabowski, Agnieszka Hajduczenia, Peter Huckauf, Łukasz Jasiński, Zdzisława Jaskulska-Kaczmarek, Zbigniew Jerzyna, Stefan Jurkowski, Teresa Kaczorowska, Wojciech Kajtoch, Ryszard Kalbarczyk, Krystyna Kamińska, Waldemar Kania, Nguyen Thuy Kha, Piotr Kitrasiewicz, Ewa Klajman-Gomolińska, Sławomir Kordaczuk, Zygmunt Korus, Paweł Kubiak, Czesław Kuriata, Roxana Ławrynowicz, Maria Łotocka, Bolek Majerik, Jan Marszałek, Marta Ewa Matuszek, Dagmara Mida, Stefan Moravcik, Lam Quang My, Zbigniew Mysłowiecki, Stanisław Nawrocki, Julia Nikiel, Harry Oberldnder, Anna Ondrejkova, Damian Patoka, Izabela Elżbieta Piekut, Jadwiga Pilińska, Dionisis Pittaras, Janusz Płonczyński, Dana Podracka, Elżbieta Połomska, Wojciech Próchniewicz, Mirosława Prywer, Weronika Regulska, Henryk Rejmer, Monika Siatkowska-Picco, Józef Skrzeczkowski, Paulina Skrzypska, Krzysztof Marek Smolarz, Barbara Smulska, Wiesław Sokołowski, Tadeusz Soroczyński, Wojciech Stańczak, Lech Stankiewicz, Gerald Stern, Jerzy Świątkowski, Krystyna Szlaga, Jerzy Szulc, Nguyen Trong Tao, Huu Thinh, Michele Trangoni, Michi Tsukada, Artur Tykwiński, Bohdan Urbankowski, Tadeusz Urgacz, Piotr Wągiel, Elżbieta Wałkuska-Chojnowska, Marek Wawrzkiewicz, Andrzej Wołosewicz, Bohdan Wrocławski, Anna Zabacka, Anna Elżbieta Zalewska, Euzebiusz Żegota, Krzysztof Zuchora, Leszek Żuliński
Literacka Pols... Zdzisław Antolski,&...

Wiersze marynistyczne Chadzinikolau tchną spokojem ciepłych wybrzeży greckich mórz i chociaż wody te nie zawsze są spokojne, to nawet sztormy opisane w wierszach pełne są uwodzicielskiej południowej urody.

• Poezja
  • Literatura amerykańska
  • Literatura grecka

Dodaj cytat z książki Po sztormie