Trzy serca

przedwojenna Warszawa trójkąt miłość skandal środowisko ziemiańskie
literatura piękna
978-83-7399-488-1
przedwojenna Warszawa trójkąt miłość skandal środowisko ziemiańskie

Lubię twórczość tego pisarza i ta książka również mnie nie zawiodła. Ciekawa historia; dwaj młodzi ludzie dowiadują się, że w rzeczywistości są zupełnie kimś innym, niż dotychczas sądzili, zmiana sytuacji i tak naprawdę pozycji społecznej wywraca ich życie do góry nogami. Autor ukazuje tutaj przede wszystkim to, co dzieje się z Gogiem, jednym z głównych bohaterów, który...

Bardzo lubię Tadeusza Dołęgę-Mostowicza. Znachor i Profesor Wilczór to chyba moje ulubione książki tego autora, powracałam do nich wielokrotnie.

Z wielką ochotą zabrałam się za Trzy serca i muszę powiedzieć, że książka ta mnie troszkę rozczarowała.

Pomysł rewelacyjne ale jak na mój gust całość dosyć przegadana. Początek i koniec mają spójną akcję natomiast środek jakoś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2039

Na półkach: , , , ,

Kolejna genialna powieść, uniwersalny przekaz oraz uniwersalna Historia, Polecam każdemu.

• Dwudziestolecie międzywojenne
  • Beletrystyka
  • Beletrystyka - Literatura Piękna
  • IV) Twórczość: T. Dołęga-Mostowicz
  • 2017
  • Obyczajowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Trzy serca