13 zaklęć

Michelle Harrison Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: 13 skarbów (tom 2) literatura dziecięca
13 curses
13 skarbów (tom 2)
literatura dziecięca
Katarzyna Buszkiewicz-Seferyńska
powieść angielska

Wróżki każą Red odnaleźć 13 breloczków symbolizujących 13 skarbów. Pomagają jej w tym Tanja i Fabian. Jeśli dadzą radę, brat Red wróci do naszego świata. Czy im się uda? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w książce "13 zaklęć".

Pierwszą część przeczytałam prawie 7 lat temu, od razu kupiłam kolejną. Ale przez te 7 lat nie mogłam się zebrać do jej przeczytania z obawy przed moja awersją do literatury młodzieżowej (a może nawet dziecięcej). Zrobiłam to dopiero kilka dni temu i chce powiedzieć,że był to bardzo przyjemny powrót. Czytalam z taką samą ciekawością jak lata temu 13 skarbów.

Równie dobry drugi tom. Nic nie pobije pierwszego, ale ta także była świetna. Kompletnie nowa historia wzrusza i zaskakuje. :)

Bardzo ciekawa i porywająca książka fantasy. Radzę jednak najpierw sięgnąć po pierwszą część tej serii.

Jest to druga część, jednak tym razem bardziej ukierunkowana na Red- dziewczynę którą spotykamy w poprzedniej części. Nadal wciągająca i magiczna, momentami nawet zaskakuje.

Świetna, wciągająca książka!

Naprawdę świetna kontynuacja "13 skarbów". Również bardzo wciągająca.

Ta część opowiada bardziej o Red niż o Taji.
Nie które rozdziały zostały przeznaczone na opis życia Rowan Fox.
Akcja czasami przenosi się do świata wróżek.
Bohaterowie narażają życie, aby odnaleźć breroczki, które przedstawiają 13 skarbów.
Pod koniec książki niektóre tajemnice zostają odkryte, a Red zaczęła szczęśliwe życie wśród mamy...KAŻDY MUSI TO PRZECZYTAĆ!!!

Fajna :)

Bardzo udana książka, ciekawa i dotykająca bardzo trudnych sprawba

Dyskusje

• Fantasy