Apetyczna panna Dahl

kulinaria, przepisy kulinarne
Katarzyna Skarżyńska
przepisy kulinarne

No jest. Bez emocji.

to nie żart: książka z przepisami a świetnie się czyta,
to bardzo ciekawe, że niektóre przepisy znam z własnego dzieciństwa, a YSL pure shine sobie kupiłam żeby zobaczyć jak to jest poczuć się luksusowo i to działa, na prawdę!

ps. okładka kojarzy mi się z leoni swann sprawiedliwością owiec jak wypisz wymaluj ;)

Książka z serii - inspiracje - bo wydana fantastycznie, lubię ładne książki mieć u siebie na półkach. Miło się ją czyta i ogląda, spróbowałam przepisu na chlebek bananowy i wiem, że nie lubię bananów w cieście :) pomimo, że chlebek wyszedł bardzo udany. Na prezent dla zakochanych w gotowaniu :) jak znalazł

Książki kucharskie, które posiadam w swojej biblioteczce mogę podzielić na 2 kategorie: użyteczne i śliczne. Książki użyteczne to w większości pozycje dosyć stare, z których korzystała moja mama - często nie są one specjalnie piękne, nie ma w nich zdjęć, ale sama treść jest bardzo wartościowa. Druga kategoria książek to te, które kupuję ze względów czysto estetycznych - po...

Wspaniałe zdjęcia, angielski klimat, apetyczne przepisy i ciekawa historia pani Dahl w tle. Polecam, chociaż dla mnie przepisy bardziej jako inspiracja niż by bezpośrednio przygotować takie dania.

Jedno jest pewne - gdybym nie wybrała profilu nauki, jaki wybrałam nigdy nie sięgnęłabym po książkę kucharską. Ba, w kuchni było można mnie spotkać tylko wtedy, kiedy brałam jogurt z lodówki. Choć czasami (a nawet często) żałuję, że poszłam na te cholerne gary, to jednak jest kilka pozytywów.
Po pierwsze nie spotkałabym najradośniejszej osoby - Dawida i kilku naprawdę...

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

Będę jadła

Baaaaaaaaardzo dużo zakładek wystaje mi z tej książki. Panna Dahl piękna, dowcipna i apetyczna!

rewelacyjna! Autorka jest zwolenniczką diety pescowegetariańskiej. Pozycja bardzo przydatna dla wegetarian i "pół wegetarian".

Apetyczna i przepyszna ...

"Odkryłam radość gotowania i radość częstowania jedzeniem tych, których się kocha. To jedna z najczystszych przyjemności ..."

Ja też ...

• Kulinaria