Oglądamy Kraków

Wydawnictwo Literackie
Kraków ryciny kamienice ulice
historia
Kraków ryciny kamienice ulice

Tę niewielką rozmiarami książeczkę polecam miłośnikom Krakowa i zabytkowej architektury tego miasta. Wśród wybranych tu przez Romana Hennela rysunków i opisów wielu krakowskich kamienic i ich detali znajdziemy kamienice z ulicy Floriańskiej np. Dom Jana Matejki znajdujący się pod nr 41, ulicy św. Jana czy Grodzkiej a także znanych obiektów jak Teatr J. Słowackiego, Pałac...

• Kraków
  • 2009 Nabytki
  • Cracoviana
  • Półka III

Dodaj cytat z książki Oglądamy Kraków