Nowa Rewolucja

bezkartek.pl
2011-01-01
2011-01-01
fantastyka sensacja avangarda mirriel

Okładka książki Nawiedziny Krzysztof Baranowski, Hanna Fronczak, N. Garczyńska, Tomasz Kilian, Marta Kisiel, Karolina Majcher, Martyna Raduchowska, Andrzej W. Sawicki, Radosław Scheller, Barbara Smęder, Anna Zgierun-Łacina, Aleksandra Zielińska, Maciej Żytowiecki
Ocena 5,7
Nawiedziny Krzysztof Baranowsk...

Fajny pomysł - choć niedopracowany.

Fajny pomysł - choć niedopracowany.

Oj, słabizna, chaos, pełno błędów... Ludzie się starali, ale nie bardzo im się powiodło. Nie polecam, niestety!

Dodaj cytat z książki Nowa Rewolucja