Trening z pulsometrem

poradniki
Inne Spacery
2010-01-01
2010-01-01
bieganie trening sport pulsometr plan treningowy

Jeśli ktoś posiada pulsometr i za bardzo nie wie jak go efektywnie wykorzystać w treningu to ta książka jest dla niego.
Dużo wiedzy w jednym miejscu.
Co tu dużo pisać,wszystko jest w opisie książki.
>> Od siebie mogę dodać, że szczerze polecam, spełniła moje oczekiwania.
Nauczyłem się jak wyznaczyć strefy tętna i w jakich strefach trenować aby mój trening był najefektywniejszy. Również w jaki sposób planować treningi w skali roku oraz jak dobierać obciążenie treningowe i dużo, dużo innych przydatnych reguł.
Polecam.

Dużo wiedzy w jednym miejscu.
Co tu dużo pisać,wszystko jest w opisie książki.
>> Od siebie mogę dodać, że szczerze polecam, spełniła moje oczekiwania.

Myślałem, że w książce jest za dużo teorii na temat anatomii. Gdy jednak tuż po lekturze od niechcenia rzuciłem przy rodzinnym posiłku, że bolą mnie mięśnie od nadmiaru jonów wodoru poczułem, że jestem już takim profesjonalistą, że mogę sobie nawet odpuścić plan treningowy jaki przy pomocy tej książki stworzyłem.
Książkę czyta się dobrze, była dla mnie zrozumiała, autor wzbudził moje zaufanie. W dosłowny sposób zmieni moje życie w najbliższym roku, bo będę trenował według zawartych tam wskazówek. Powrócę do tej recenzji po okresie osiągnięcia szczytu formy i napiszę czy Friel dobrym trenerem jest.

Książkę czyta się dobrze, była dla mnie zrozumiała, autor...

Przydatne, jeśli ktoś myśli na poważnie o bieganiu, pływaniu lub kolarstwie. Autor wprowadza szereg istotnych pojęć związanych z pulsem, wysiłkiem, planami treningowymi. Dzięki tej książce (oraz pulsometrowi) czytelnik łatwo wyznaczy indywidualne zakresy stref tętna oraz opracuje własne plany treningowe.

Bo warto biegać i trenować z pulsometrem.

Bo warto biegać i trenować z pulsometrem.

Książka bardzo dobra dla osób chcących poprawić swoje wyniki lub zacząć trenować w sposób zaplanowany, świadomy.

pomocne w codziennym treningu

pomocne w codziennym treningu