Agnes 
Uzależniona od książek. Romantyczna i poważna. Żyjąca w świecie z grafitu i atramentu.
21 lat, kobieta, status: Oficjalna recenzentka, ostatnio widziana 2 dni temu

Oficjalne recenzje

02-10-2018
Oficjalna recenzja

Holly Black znałam wcześniej z „Kronik Spiderwick”, serii, którą cenię za prostotę, baśniowość i piękne wykonanie. Wobec „Okrutnego księcia” miałam więc dość duże oczekiwania. Choć opisy wskazywały na romans z domieszką fantastyki, ja liczyłam na fantastykę z domieszką romansu. A co dostałam ja i wszyscy czytelnicy? Prawdopodobnie jedną z najlepszych książek dla młodzieży tego roku.

01-10-2018
Oficjalna recenzja

„Strażnika rzeczy zagubionych” czyta się trochę jak pamiętnik bliskiej nam osoby. Widzimy w losach bohaterów wiele decyzji, które często sami musimy podejmować. Niekiedy jednymi świadkami tych wyborów są banalne przedmioty, które mogą jednak stanowić wielki skarb, jak ulubiona bransoletka nieżyjącej matki dla jej córki. Łatwo więc ulec czarowi historii Ruth Hogan… Wszyscy mamy przecież takie przedmioty, których znaczenie określa nie ich wartość materialna, ale pamięć o ważnych osobach lub wydarzeniach.

14-08-2018
Oficjalna recenzja

Losy głównego bohatera R najlepiej pokazują, o jaki przekaz chodziło autorowi. Polubiłam R już w „Wiecznie żywym”. Zresztą jak nie lubić zombie, który jest geekiem i melomanem? Taki umarły fan jazzu, zwłaszcza Franka Sinatry i starych filmów. Małomówny, ale uroczy. Dość nietypowa postać w świecie paranormalnych romansów, gdzie male lead musi być piękny, bogaty, tajemniczy i totalnie macho.

28-12-2017
Oficjalna recenzja

W „Bilecie...” ponownie Majewska pokazała nam, że naprawdę umie tworzyć realne relacje pomiędzy bohaterami. Sposób, w jaki opisała sytuacje wiążące się z rodzicielstwem, przyjaźnią, rodziną i w końcu miłością, są ni mniej, ni więcej, a urocze i tchną prawdziwością.

23-10-2017
Oficjalna recenzja

Właściwie mogłabym stwierdzić, że to dzieło to czysta popkultura, żywa manifestacja myślenia Amerykańskiego chłopaka, który marzy, żeby jego życie było trochę takie jak w ulubionym serialu. Zresztą tak właśnie opisuje rzeczywistość. A jednak z tych mitomańskich wizji spoziera jakaś autentyczność.  

Teraz czytam
 • Jane Eyre. Autobiografia
  Jane Eyre. Autobiografia
  Autor:
  UWAGA! Książka została wydana wcześniej pt. "Dziwne losy Jane Eyre". Najsłynniejsza powieść Charlotte Brontë, która przyniosła jej międzynarodową sławę. Brontë opowiada historię młodej dzi...
  czytelników: 16417 | opinie: 600 | ocena: 7,82 (7459 głosów) | inne wydania: 19
 • Ksin. Początek
  Ksin. Początek
  Autor:
  Wielki powrót kultowej "Sagi o kotołaku"! Tym razem w wersji poszerzonej przez autora o ekscytujące wątki, nowych bohaterów, zaskakujące zakończenie, a także zawierającej niepublikowany dotą...
  czytelników: 987 | opinie: 66 | ocena: 6,36 (411 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-30 09:10:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
 
Moja biblioteczka
201 35 179
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (10)

Ulubione cytaty (106)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd