Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Lubimyczytać.pl to:
społeczność 411 tys. zakochanych w książkach
ponad 760 tys. recenzji
ponad 230 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Nowości wydawnicze
  • Bronagh
    Bronagh
    Autor: L.A. Casey
    Bronagh Murphy has been through a lot over the past few years, a hell of a lot, so when her 21st birthday rolls around all she wants to do is relax and spend the day with her family. Quietly. Her...
    czytelników: 1 | opinie: 1 | ocena: 6 (0 głosów)
  • Książę Piekieł: Devils and Realist 2
    Książę Piekieł: Devils and Realist 2
    Autor: Madoka Takadono
    Cykl: Książę Piekieł (tom 2)
    William Twining to pozornie zwykły chłopak... pomijając jego tytuł szlachecki, niezwykłą inteligencję, cięty język i wyjątkowo sceptyczny stosunek do zjawisk paranormalnych. Jednak to właśnie on okazu...
    czytelników: 9 | opinie: 0 | ocena: 5 (0 głosów)
  • Mikołajek ma kłopoty
    Mikołajek ma kłopoty
    Autorzy: Jean-Jacques Sempé, René Goscinny
    Cykl: Przygody Mikołajka (tom 5)
    Mikołajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz… To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku! Prz...
    czytelników: 3874 | opinie: 66 | ocena: 7.72 (0 głosów) | inne wydania: 1
  • Sekret udanego życia. Jak uzdrowić ciało i odkryć wewnętrzną mądrość
    Sekret udanego życia. Jak uzdrowić ciało i odkryć wewnętrzną mądrość
    Autor: Inna Segal
    Podejmuj dobre decyzje, dokonuj właściwych wyborów i miej pewność, że zmierzasz w dobrym kierunku! Narzędzie, którego potrzebujesz jest w tobie – to intuicja. Ten wewnętrzny głos pomaga odnaleźć rozw...
    czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Dzika strona jedzenia
    Dzika strona jedzenia
    Autor: Jo Robinson
    Czy wiesz, że niektóre z dzikich odmian ziemniaka mogą zawierać do dwudziestu razy więcej odżywczych składników i antyoksydantów niż te odmiany, które spożywasz na co dzień? Ludzkość od lat inwestuje...
    czytelników: 13 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Bractwo Dusz - Dziennik Petera
    Bractwo Dusz - Dziennik Petera
    Autor: Grażyna A. Adamska
    Cykl: Bractwo Dusz (tom 6-7)
    Seria: Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska
    Co powstrzymuje nas przed realizacją marzeń? Głównie strach. Lęk, że się nie uda? Czy raczej, że się powiedzie? Jeśli otworzymy serce, otworzymy je na każdą, nawet tę niewyobrażalną możliwość, to wszy...
    czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Turkusowe szale
    Turkusowe szale
    Autor: Remigiusz Mróz
    Polskie lotnictwo na Zachodzie to nie tylko Dywizjon 303. "Turkusowe szale" to powieść sensacyjna, której fabuła opiera się na rzeczywistych wspomnieniach, dokumentach, oraz wydarzeniach zwi...
    czytelników: 24 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Randka w Toronto
    Randka w Toronto
    Autor: Lucy Ellis
    Seria: Światowe Życie Ekstra
    Rose Harkness wpada na świetny pomysł, jak wypromować swoją agencję matrymonialną. Chce umówić na randki sportowców ze słynnej drużyny Wilków, goszczących akurat w Toronto. Reklama tych randek znalazł...
    czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Ponowne spotkanie
    Ponowne spotkanie
    Autor: Lucy Clark
    Seria: Harlequin Medical
    Doktor Mackenzie Fawles nie wierzy własnym oczom: ten nowy lekarz w jej szpitalu to John Watson. Kilka lat wcześniej uratował przed śmiercią ją oraz jej córeczkę i zniknął, zanim zdołała mu podziękowa...
    czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Uśmiech Madeline
    Uśmiech Madeline
    Autor: Darien Gee
    Dowcipna i mądra, a zarazem głęboko wzruszająca powieść, która przypomina nam dobitnie o tym, że to, co uważamy za najcenniejsze, nigdy nie przemija. Witajcie w Avalon w stanie Illinois! W Herbacia...
    czytelników: 98 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Więzy krwi
    Więzy krwi
    Autor: Gregg Olsen
    Twarz zabójcy wygląda równie znajomo, jak własna… Za pierwszym razem poszło łatwo. Nikt nigdy nie podejrzewał, że ofiarę zamordowano. Choć zbrodnia dawno została pogrzebana, mroczne namiętności, kier...
    czytelników: 27 | opinie: 0 | ocena: 9 (0 głosów)
  • Mniejsza połowa
    Mniejsza połowa
    Autor: Dominika Stec
    Opowieść o tym, „co przytrafia się wyłącznie innym”, jak wbrew rzeczywistości chętnie uspokajamy samych siebie. Miasto wojewódzkie w epoce „schyłkowego Gierka”. Ludzie bawią się przy muzyce zespołu...
    czytelników: 37 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Between the Spark and the Burn
    Between the Spark and the Burn
    Autor: April Genevieve Tucholke
    The conclusion to Between the Devil and The Deep Blue Sea, this gothic thriller romance with shades of Stephen King and Daphne du Maurier is a must-read for fans of Beautiful Creatures and Anna...
    czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Sisters' Fate
    Sisters' Fate
    Autor: Jessica Spotswood
    A fever ravages New London, but with the Brotherhood sending suspected witches straight to the gallows, the Sisters are powerless against the disease. They can’t help without revealing their p...
    czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Original Sin 7 - Nick Fury Vs. The World
    czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Spice & Wolf t.7
    Spice & Wolf t.7
    Autorzy: Isuna Hasekura, Keito Koume
    Horo i Lawrence zmierzają na północ, szukając drogi do lasów Yoitsu. Przybywają do wsi Tereo, gdzie mają nadzieję uzyskać od miejscowego proboszcza informacje na temat przeora pewnego klasztoru, który...
    czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 8.5 (0 głosów)
  • Triatlon. Trenuj z sukcesem
    Triatlon. Trenuj z sukcesem
    Autor: Sean Lerwill
    Ten nowoczesny poradnik obejmuje wszystko, co potrzebne triatloniście od odżywiania i radzenia sobie z urazami, po dbanie o kondycję i rady dotyczące stroju sportowego. Ta książka jest skierowana do...
    czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Tajemnica dziewczyny z kapeluszem
    Tajemnica dziewczyny z kapeluszem
    Autor: Carla Stewart
    Rok 1922. Nowy Jork – stolica jazzu, mody i prohibicji. To tutaj spełnia się amerykański sen. To tutaj, na Manhattanie, młodziutka i zdolna Nell dostaje wymarzoną pracę w salonie projektanta kapelus...
    czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów) | inne wydania: 1
  • Miłość i chaos w Nowym Jorku
    Miłość i chaos w Nowym Jorku
    Autor: Gemma Burges
    Angie, dwudziestotrzylatka, żyje beztrosko z dnia na dzień. Depresję z powodu braku pracy, kłótni z przyjaciółkami i rozwodu rodziców skutecznie leczy imprezami do białego rana i szalonymi randkami z...
    czytelników: 36 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Owca w krzaku dzikiej róży
    Owca w krzaku dzikiej róży
    Autor: Katarzyna T. Nowak
    Młodzi, piękni i bogaci wiodą komfortowe życie na ekskluzywnym osiedlu. Wszystko musi tu być idealne, nie ma więc miejsca na domowe zwierzęta, o dzieciach nawet nie wspominając. Ten luksusowy świat ro...
    czytelników: 13 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

zgłoś błąd zgłoś błąd