Allegro - kampania grudzień kat. romans

Cienie przeszłości

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Bicie Serca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
miłość, romans, cienie, przeszłość
fata

William Smith - bardzo przystojny, samotny kardiochirurg, zabiega o względy pięknej pielęgniarki Jane Spencer. Kobieta jednak wciąż przeżywa burzliwe rozstanie z poprzednim partnerem, który porzucił ją w okrutny sposób. Bolesne wspomnienia sprawiają, że Jane boi się uczuciowo zaangażować w nowy związek. Czy Jane będzie w stanie wyrzucić ze swojego serca Richarda? Czy rodząca się między nią i...

Czy Jane będzie w stanie wyrzucić ze swojego serca Richarda? Czy rodząca się między nią i Williamem miłość rozjaśni cienie przeszłości?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.se.pl/kobieta/kobieta-porady/kolekcja-b...»

szybki_78 | 2011-08-09

Ciekawa, romantyczna - w sam raz na odstresowanie się i pogrążenie się w marzeniach. Uważam, że to całkiem fajny romansik.

fata | 2011-04-23
Przeczytana: 22 kwietnia 2011

Trochę dziwię się po co po nią sięgnęłam, przecież wszystko w tym romansie jest jednym wielkim cliché;). Mimo wszystko nie żałuję bo jej przeczytanie zajęło mi tylko jeden wieczór i bardzo się przy tym ubawiłam.

Rose92 | 2016-06-25
Przeczytana: 29 czerwca 2016