Koncert tylko dla dwojga

Tłumaczenie: Krzysztof Stefaniukowie
Wydawnictwo: Da Capo
The mistress
Welniak

Mąż, żona i kochanka. Klasyczny trójkąt... czy może raczej tercet? Saul Xavier, genialny muzyk, dyrygent koncertujący z najświetniejszymi orkiestrami świata , przystojny, bogaty- marzenie każdej kobiety. Georgiana - klasyczna piękność, ma to o czym marzy każda kobieta - Saula Xaviera. Jest tylko jedno "ale": kiedy mąż zbliża się do niej w łóżku, przechodzą ją dreszcze, bynajmniej nie...

Georgiana - klasyczna piękność, ma to o czym marzy każda kobieta - Saula Xaviera. Jest tylko jedno "ale": kiedy mąż zbliża się do niej w łóżku, przechodzą ją dreszcze, bynajmniej nie podniecenia. Kocha go jednak na swój sposób i za wszelką cenę chce go zatrzymać.
Tara jest porywcza, żywiołowa i namiętna. Daleko jej jednak do klasycznej piękności starszej od niej żony kochanka, przy tamtej może uchodzić za pospolitą. W muzyce jest miejsce i na ich duet, i na tercet ... W koncercie zwanym życiem jest miejsce tylko dla dwojga..

źródło opisu: okładka

Krystyna | 2016-10-31