Titanic - zgłoś się!

Tłumaczenie: Kamila Jędrzycka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Młodych Detektywów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kleks
Titanic, bitte melden!
Titanic, detektywi, przygodowa
przygodowa
Agata

Najsłynniejszy transatlantyk wszech czasów powraca. Jak potoczą się przygody młodych detektywów? Co skrywa tajemnicza skrzynka?

źródło okładki: www.czytajtanio.pl

mysia050 | 2013-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Supcio! Szybko się ją czyta. Nawiązuje do historii, w końcu Titanic jest już statkiem, który zna już chyba każde dziecko. To moja pierwsza książka z tej serii i jestem bardzo zadowolona. POLECAM!

Książę | 2014-08-31

Za dziecka nie wiele czytałem. Za to tej serii udało się na dłuższą chwile mnie wciągnąć. Gdyby moja biblioteka posiadała więcej odcinków, za pewnie przeczytałbym wtedy całą. Co do samej książki, to "Upiór w szkole" był na mój gust nieco lepszy.

Kinga H | 2011-08-11
Przeczytana: 2009 rok

Książkę czyta się bardzo szybko. Jak wynika z tytułu opowiada o losach młodych detektywów. Typowo detektywistyczna i ciekawa. Polecam.

czytaczek | 2012-09-30

najlepsza część