Diamentowy pościg

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarny Kufer". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
978-83-04-05006-8
przygoda, duchy
przygodowa
Marta

Spotkali się w zrujnowanym dworze. W różnym wieku, z różnych rodzin, a nawet krajów. Muszą zmierzyć się z legendą o przerażającym duchu, i w ciągu trzech dni odzyskać zaginiony diament.

źródło opisu: http://www.petek.net.pl/ksiazki.htm

źródło okładki: http://www.petek.net.pl/ksiazki.htm

Natka | 2015-09-22
Przeczytana: 2014 rok

Dlaczego lekkomyślna Wiki "pożyczyła" z doskonale chronionego pomieszczenia naszyjnik z bezcennym brylantem? Czy Julka, niewidomy Daniel i Kuba z młodszym bratem Benkiem zdołają jej pomóc, gdy pojawią się problemy? Jakie tajemnice kryje w sobie stary dwór?

Książka krótka, ale opowiadająca o ciekawej historii. Lekka, dobra dla zabicia czasu. Wypożyczyłam tą książkę ze szkolnej biblioteki. Na drugi dzień ją oddałam (przeczytaną oczywiście).

''Diamentowy pościg'' jest kolejną ciekawą pozycją napisaną przez polskiego autora.
Tym razem jest to powieść przygodowa,opowiadająca o grupie przyjaciół,która próbuje odzyskać ukradziony im diament.
Tylko jak go odzyskać,niewiedząc nawet gdzie się znajduje ? Chcąc to zrobić muszą przeszukać cały dwór,jednocześnie unikając pozostawionych przez dawnego właściciela pułapek.Łatwe zadanie ? Niekoniecznie.A mają na to tylko 3 dni ...
Czy uda się im ominąć pułapki ? Czy wszyscy wyjdą z tego cało ? Czy uda im się dorwać złodzieja ? Czy nic nie stanie się jednemu z dziesięciu najcenniejszych diamentów ?
Z tymi pytaniami odsyłam was do przeczytania tej pozycji.

Dunya | 2013-07-03
Przeczytana: 17 grudnia 2009

Bardzo fajna historia o grupie przyjaciół, którym dane jest zmierzyć się z pewną zagadką. Dobra książka do przeczytania dla zabicia czasu.

SP1 | 2016-02-25
Przeczytana: 04 marca 2015