Tajemnica szkoły

Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 9) literatura dziecięca
Skolmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
zagadki detektywi
Skolmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 9)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
zagadki detektywi

Okładka książki Brązowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai Martin Widmark, Helena Willis
8,5
Brązowa księga... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica złota Martin Widmark, Helena Willis
7,9
Tajemnica złota Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica kina Martin Widmark, Helena Willis
7,9
Tajemnica kina Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica kawiarni Martin Widmark, Helena Willis
7,9
Tajemnica kawi... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica diamentów Martin Widmark, Helena Willis
7,8
Tajemnica diam... Martin Widmark, Hel...

10/10

Podziwiam grafikę w cyklu opowieści detektywistycznych Lassego i Mai. Lubię nawet schemat fabularny tych opowieści, tym razem słabsza historyjka, ale dla maluchów w sam raz.

Zgrabnie, ciekawie i zabawnie napisana historia, z zagadką detektywistyczną w tle. Najciekawsze było typowanie winnego i próba połączenia faktów i śladów. Synek dowiedział się dziś co to jest znak wodny, linie papilarne i badanie daktyloskopijne.

Zarówno dla mnie jak i dla Synka niezbyt atrakcyjna była szata graficzna.

Jutro biegniemy do biblioteki po kolejne części =)

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

bardzo fajna książka

Ta książka spowodowała, że musiałam pojechać po kolejne części do biblioteki, bo córka przeczytała ją błyskawicznie i domagała się kolejnych tomów. Teraz codziennie wieczorem sama sięga i sama czyta. A potem mi opowiada. I jest bardzo dumna, że czyta kryminały.
polecam

Ostatnio ulubiona seria mojej 7 latki.

Kolejna część serii o małych detektywach, którzy szybciej i sprawniej niż policja, rozwiązują zagadki kryminalne małego miasteczka. Tym razem zajmują się sprawą wprowadzania w obieg fałszywych pieniędzy. Wersja dla dorosłych miałaby 350 stron.

Wspaniała książka dla młodszych czytelników. Posiada dość ciekawą fabułę, która bardzo wciąga. Wielkim plusem jest duża czcionka, oraz wiele ilustracji, co na pewno pomaga w czytaniu lektury przez dzieci. Zdecydowanie polecam!

• Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • 2018
  • Dziecięce
  • 2015
  • 2012

Dodaj cytat z książki Tajemnica szkoły