Tajemnica szkoły

Okładka książki Tajemnica szkoły
Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 9) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 9)
Skolmysteriet
Zakamarki
2010-10-14
2010-10-14
Barbara Gawryluk
zagadki detektywi

Patronaty LC

Okładka książki Święta w Valleby. Wielka awaria prądu Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 8,8
Święta w Valle... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Biblioteka Astrid Emilia Dziubak, Martin Widmark
Ocena 7,7
Biblioteka Astrid Emilia Dziubak, Mar...
Okładka książki Tajemnica dancingu Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,3
Tajemnica danc... Martin Widmark, Hel...

Mogą Ciebie zainteresować

Okładka książki Piaskowy Wilk i ćwiczenia z myślenia Kristina Digman, Åsa Lind
Ocena 8,1
Piaskowy Wilk ... Kristina Digman, Ås...
Okładka książki Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Justyna Bednarek, Daniel de Latour
Ocena 7,9
Niesamowite pr... Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Operacja Burzowa Chmura Jørn Lier Horst, Hans Jørgen Sandnes
Ocena 8,1
Operacja Burzo... Jørn Lier Horst, Ha...

Ciekawa fabuła i kilka zwrotów akcji to dobry przepis na książkę. Jest tajemniczo, jest ciekawie i dla początkujących detektywów będzie to z pewnością świetna przygoda.

Akcja rozgrywa się w szkole, więc dla dzieci to naturalne środowisko. Tym bardziej będą zaciekawione tym co może wydarzyć się w szkole. W końcu nie codziennie ktoś fałszuje banknoty na szkolnej drukarce.

Jest to książka dla dzieci 7-9 lat, ale również starsi mogą ją przeczytać. Dużo zwrotów akcji i dużo tajemnic. Bardzo polecam.

Historia ciekawa i wciągnęła mojego syna. Osobiście nie rozumiem budowania ekstremalnie prostych zdań. Podejrzewam, że ma to ułatwiać czytanie początkującym, ale cierpi na tym literatura (a też myślę, że i mózg młodego czytelnika).

Na półkach: , , , , , ,

Książka bardzo mi się podobała.
Sądzę że i detektywom-czytelnikom, się spodoba.
Ja akurat o karierze detektywa nie marzę, ale po takie książki mogą sięgać nie tylko zaczytani detektywi.
Polecam! (Zaczytanym detektywom tym bardziej!)

Julka_Koszulka

Książka bardzo mi się podobała.
Sądzę że i detektywom-czytelnikom, się spodoba.
Polecam! (Zaczytanym detektywom tym bardziej!)

Julka_Koszulka

SUPER!!!

SUPER!!!

super książka dla dzieci polecam

super książka dla dzieci polecam

10/10

10/10

Podziwiam grafikę w cyklu opowieści detektywistycznych Lassego i Mai. Lubię nawet schemat fabularny tych opowieści, tym razem słabsza historyjka, ale dla maluchów w sam raz.

Zgrabnie, ciekawie i zabawnie napisana historia, z zagadką detektywistyczną w tle. Najciekawsze było typowanie winnego i próba połączenia faktów i śladów. Synek dowiedział się dziś co to jest znak wodny, linie papilarne i badanie daktyloskopijne.

Zarówno dla mnie jak i dla Synka niezbyt atrakcyjna była szata graficzna.

Jutro biegniemy do biblioteki po kolejne części =)

Zarówno dla mnie jak i dla Synka niezbyt atrakcyjna była szata graficzna.

Jutro biegniemy do biblioteki po kolejne części =)

Dodaj cytat z książki Tajemnica szkoły