Insekt

Tłumaczenie: Marcin Chuta
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Insekt
komiksy

Pascal wydaje się być zwyczajnym nastolatkiem. No, może nie do końca, bo przecież nie każdy jest tak powszechnie lubiany. Kumple ze szkoły chętnie spędzaliby z nim całe dnie grając na konsoli albo w piłkę. A dziewczyny. Te wręcz biją się o jego względy. Jednak pewnego dnia na światło dzienne wychodzi sekret, o którym nie wiedział także Pascal. I wszystko się zmienia. Co odkrył Pascal podczas wycieczki za miasto i kim jest Insektman?

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: wydawca

Komiks jest już nie do kupienia - ale ja mam dwie sztuki i jedną chętnie sprzedam! Kontakt na priv!

Kinga | 2017-04-04
marysienia | 2016-09-13