Kraina zagadek. 116 wierszowanych zgadywanek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centrum Edukacji Dziecięcej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
978-83-245-6553-5
dziecko, prdzedszkolak, zagadki, wiersze
Anna_R

W Krainie zagadek znajdziesz ciekawe zgadywanki edukacyjne, które pobudzą ciekawość Twojego dziecka i zmotywują do samodzielności. Obszerny zbiór wierszowanych zagadek zapewni im zajęcie i zabawę na długie godziny, a rodziców i nauczycieli zainspiruje do wielu wspólnych zajęć.

źródło opisu: http://www.empik.com/kraina-zagadek-116-wierszowan...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/kraina-zagadek-116-wierszowan...»

Gosia Rajchel | 2013-01-11
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Wierszyki i rymowanki uwielbiają wszystkie dzieci. To doskonała forma zabawy i nauki. Na pochmurny dzień, na wycieczkę, na leżenie w łóżku w porze przeziębień nie ma nic lepszego niż zagadki! Nie musimy już gimnastykować umysłów, Drodzy Rodzice :) Wierszowane zagadki to strzał w dziesiątkę!

O czym są zagadki zawarte w tym zbiorze? O wszystkim niemalże! O kaktusie i o róży, o nietoperzu i hipopotamie, o metrze i tramwaju, krowie i świni. Okulary i tęcza także są bohaterami tej książki. Aż 116 wierszyków, które polubią nasze dzieci!

Każda strona to jedna zagadka. Obok tekstu są wielobarwne obrazki. Doskonale przedstawiają temat wierszyków.

Ta książka pomaga rozwijać wyobraźnię dziecka. Powinna zagościć na niejednej półce :) Jest świetnym pomysłem na prezent!

Luna2401 | 2016-04-21
Basia_Pelc | 2014-12-07