Najmilsze dni w roku z Kubusiem Puchatkiem

Tłumaczenie: Liliana Bardijewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze skarbczyka Walta Disneya". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Celebrate the Year with Winnie the Pooh
Kubuś Puchatek
Lenka

Kubuś Puchatek razem z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu uwielbia uroczyście obchodzić najrozmaitsze święta. W tej książce zebraliśmy opowieści o wszystkich najmilszych dniach w roku - nie zapomnieliśmy nawet o walentynkach i prima aprilis! Sami się przekonajcie, jak Kubuś Puchatek i jego przyjaciele obchodzą te wszystkie radosne święta. Zabawom, żartom i niespodziankom nie ma końca!

źródło opisu: Egmont, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Lidka | 2017-06-13

Świetne i często bardzo śmieszne opowiadania związane z Kubusiem Puchatkiem. Jest to jedna z książek tej serii i każda jest rewelacyjna dla maluszków. Moje dzieci zawsze z ogromną radością powracały do opowiadań w nich zawartych.
POLECAM :)

TheReadingOne | 2016-08-22
Przeczytana: 2007 rok

Krzyś, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik to postacie, które uczą i bawią dzieci dzięki swoim przygodom.

Polecam najmłodszym.

Agnieszka | 2013-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2013

4 opowiadania: Walentynki, Wielkanoc, Gwiazdka i Prima Aprilis
Świetnie napisane i ładnie zilustrowane.