Julka i koty. Kocich historii część II

Wydawnictwo: Literatura
978-83-60638-34-7
Asia-Polihymnia

Ile zamieszanie może wprowadzić trójka kotów? To już wiecie z "Kocich historii". Ale co się stanie, gdy dołączy do nich czteroletnia Julka?Zdradzimy Wam tylko, że całe towarzystwo świetnie się bawi, odwiedzając wiewiórki w parku, przygotowując przedstawienie, a nawet... operując i lecąc w kosmos! Duży, czyli tata Julki, ma tym razem niezwykle trudne zadanie: wychowuje i wprowadza w życie nie...

Duży, czyli tata Julki, ma tym razem niezwykle trudne zadanie: wychowuje i wprowadza w życie nie tylko swoją córkę, ale też trójkę jej pewnych siebie i wygadanych przyjaciół.
Ta zabawna i ciepła książka pokazuje, jak absorbujące jest poznawanie świata i jak niezwykła może być codzienność dzięki odrobinie wyobraźni.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://imguser.gandalf.com.pl/pd_556.jpg

Ania | 2014-05-31

Kontynuacja "Kocich historii", która jest także świetna, ale oryginału nigdy nie przebije. Miło jednak było przeczytać kolejne zwariowane pomysły Hermana, Zofii i Gienka - moich ukochanych kocich bohaterów. :)

Kate | 2015-08-13
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Jakoś bardziej spodobała mi się pierwsza część. Postać małej Julki niezbyt przypadła mi do gustu. Chociaż poczucie humoru w dalszym ciągu jest prost fantastyczne.

Bethany | 2014-12-23
Przeczytana: 2008 rok

Byłam jeszcze w przedszkolu czytając ją, ale nigdy nie zapomnę jak całą rodziną śmialiśmy się z niej do łez. Cudowna i polecam ją dla całej rodziny!

akj25 | 2016-07-23
smolny | 2016-06-26