83-85452-64-8
Gestalt, psychoterapia,
Dorota

Autorzy w przystępny sposób prezentują filozofię oraz techniki terapii Gestalt. Korzystać z tej książki mogą zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani terapeuci. Omówiono w niej podstawowe założenia teoretyczne podejścia Gestalt, główne pojęcia, metody terapii i diagnozowania, zagadnienia związane ze szkoleniem i superwizją terapeutów. W każdym rozdziale uwzględniono liczne przykłady, a także propozycje ćwiczeń służących rozwojowi osobistemu i zawodowemu terapeutów.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: okładka autorska