Pomoc psychologiczna w ujęciu Gestalt

Okładka książki Pomoc psychologiczna w ujęciu Gestalt
Sue FishPhil Lapworth Wydawnictwo: Instytut Psychologii Zdrowia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Instytut Psychologii Zdrowia
1999-01-01
1999-01-01
83-85452-64-8
Eleonora Bielawska-Batorowicz
Gestalt psychoterapia

Okładka książki Umiejętności Psychoterapeuty Gestalt Phil Joyce, Charlotte Sills
Ocena 0,0
Umiejętności P... Phil Joyce, Charlot...