W objęciach chłodu

Chill Factor
978-83-247-0300-5
zniknięcia, tajemnica, sekrety
Ewa

Ona, on i śmiercionośna zamieć Nikt lepiej od Sandry Brown nie łączy napięcia psychologicznego z erotycznym, a do tego jeszcze wyraziste postaci i zaskakujące zwroty akcji... Tym razem mistrzyni thrillera mrozi nas nie tylko tytułowym „chłodem”, jaki przynosi nagle górska zamieć, ale i przerażeniem, bo mężczyzna, z którym główna bohaterka Lily schroniła się w górskiej chacie, może być seryjnym...

Ona, on i śmiercionośna zamieć
Nikt lepiej od Sandry Brown nie łączy napięcia psychologicznego z erotycznym, a do tego jeszcze wyraziste postaci i zaskakujące zwroty akcji... Tym razem mistrzyni thrillera mrozi nas nie tylko tytułowym „chłodem”, jaki przynosi nagle górska zamieć, ale i przerażeniem, bo mężczyzna, z którym główna bohaterka Lily schroniła się w górskiej chacie, może być seryjnym mordercą. Małe miasteczko Cleary przeżywa bowiem prawdziwy koszmar – ostatnio zniknęło pięć kobiet, a sprawą zajmuje się były mąż Lily, komisarz Burton...

nadzieja1925 | 2017-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Miasto napędzane seksem i morderstwami. Sekretami, kasą i wstydliwymi przypadłościami.

Morderca zwany Charborem zabił już 5 kobiet w małym miasteczku w Nowej Karolinie. I wciąż czycha na kolejną...

... a w tym czasie była żona szefa policji opuszcza ich były dom letniskowy. Na dworze załamanie pogodowe i w ten sposób potrąca Tierneya. Oboje z obrażeniami wracają do domku i tam się chowają. A wtedy wychodza na jaw wszystkie okropne nowinki, aż w końcu Lily dochodzi do wniosku, że znajduje się pod jednym dachem z cholernie seksownym mordercą.
Wtedy zaczyna się wyścig z czasem.

Miła lektura na jeden wieczór, ale jest bardzo zbliżona do innych książek tej autorki, gdyż wiele wątków się powtarza.

Beata | 2015-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2015

Bardzo dobry thillerek. Autorka myli nas tropami, zastawia pułapki i szybko prowadzi do rozwiązania. Książka ma wszystko czego potrzeba: zagadki, szybkie tempo akcji, lekkie pióro.

miete | 2015-08-13

Ło ! Matko ! Ale mnie ta książka zmęczyła, podczas jej czytania w tak zwanym "między czasie" przeczytałam dwie inne, nie dało się inaczej - strasznie nudna, schematyczna i przewidywalna. Właściwie zmęczyłam ja tylko dlatego, że bardzo nie lubię porzucać lektury w połowie. Ani to to fabuły nie miało ciekawej ani przemyślanych postaci , schemat gonił schemat wszystko to okraszone tanim sentymentalizmem i "erotyzmem" prosto z marzeń trzynastolatki. Zdecydowanie nie polecam ! Nazwisko autorki wpisuję na listę "nigdy więcej"

Marzin | 2012-03-10
Przeczytana: 10 marca 2012

Moja pierwsza książka Sandry Brown i jestem zainteresowana dalszymi. Bardzo ciekawa, interesująca do połowy czyta sie spokojnie ale od połowy jednym tchem. Nie mogłam sie dziś w nocy od niej oderwać i skończyłam ją mimo późnej pory. Gorąco polecam.

Jolanta Leśniak | 2011-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2011

Pled i gorąca herbata z cytryną pod ręką niezbędne! Czyta się szybko,fabuła interesująca,a podczas czytania dochodzi się do wniosku,że wszystko, no prawie wszystko, jest nie takie , na jakie wygląda.Dreszczyk emocji i to nie tylko związany z próbą schwytania psychopatycznego mordercy.

Monika | 2011-01-05
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 01 stycznia 2011

Kolejna świetna sensacja Sandry Brown! Oczywiście z romansem w tle. Książka wciąga od pierwszej strony i do ostatniej już nie puszcza ;)

Marta Bilewicz | 2012-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2012

Zaskakująca. Właściwie na każdej stronie. Z początku wydawała mi się dość chaotyczna, ale później wszystko zaczęło się układać w logiczną całość. Wprawdzie od mniej więcej środka książki domyślałam się, kto jest mordercą, ale nie zepsuło mi to przyjemności z czytania. A czytałam głównie wieczorami pod kołdrą ;) Polecam, zwłaszcza, że w powieści mróz, śnieg i zawierucha ;)

LookBook | 2015-05-27
Przeczytana: 27 maja 2015

[...] to, co się nam takie wydaje, zazwyczaj takie właśnie jest."

To moje pierwsze spotkanie z autorką i już nie mogę się doczekać kolejnego. Świetna, trzymająca w napięciu akcja wraz ze szczyptą erotyzmu nie pozwalała się od siebie oderwać.
Zdecydowanie polecam.

koemata | 2015-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2015

śnieżyca --- dużo mylnych tropów, które wcale nie muszą być mylące --- małomiasteczkowa klika kolegów i krewniaków --- FBI --- narracja jak śnieżny pług --- westernowy finał

Paulina | 2015-08-18
Przeczytana: 2015 rok

To było moje pierwsze spotkanie z autorką tej książki. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Trzymała mnie w napięciu i to jak!

Znak kryminał 300x500