Fatum

Okładka książki Fatum
Elizabeth Gage Wydawnictwo: Rebis Seria: Pasje i Namiętności kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Pasje i Namiętności
A glimpse of stocking: sensation
Rebis
1992-01-01
1992-01-01
8385202455
Piotr Kowalski
thriller sensacja

więcej Więcej

Opowieść o ciężkiej pracy nad sobą i chęć osiągnięcia sukcesu w show biznesie. Powodem tego jest zemsta na człowieku, który wyrządził niewyobrażalna krzywdę bohaterce.
Jest to pierwszą część z 3. Mam zamiar przeczytać wszystkie. Kolejne to : Anioł, Christine

• Przed 2018
  • 2015