Ulica przeznaczenia

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Prospect street
Jenny_89

Faith Bronson prowadziła dotąd takie życie, jakiego oczekiwano od córki wpływowego senatora oraz żony charyzmatycznego działacza religijnego i polityka. Uważała się za kobietę spełnioną, zadowoloną ze swego losu. Kiedy w drastycznych okolicznościach rozpadło się jej małżeństwo, zrozumiała, ile zakłamania i fałszu kryło się pod fasadą pozornego szczęścia. Przeprowadza się wraz z dwójką dzieci z luksusowej rezydencji do zaniedbanego domu przy Prospect Street, należącego od pokoleń do rodziny jej matki. Niegdyś wydarzyła się tu tragedia, która odbiła się fatalnym piętnem na życiu Faith i jej rodziców. Teraz Faith musi nie tylko zmierzyć się z demonami przeszłości, lecz także poradzić sobie z renowacją domu i problemami wychowawczymi z dziećmi. W zmaganiu z przeciwnościami losu pomaga jej nowy przyjaciel, Boris Quinn, ekscentryczny biznesmen i wielce intrygujący mężczyzna. Wzajemna erotyczna fascynacja tych dwojga powoli przeradza się w głębokie uczucie. Boris jednak nie jest do końca szczery - ukrywa przed Faith ważną tajemnicę dotyczącą jej rodziny. Ten błąd może go drogo kosztować - ukochana kobieta tyle razy została oszukana, że woli zrezygnować z miłości, niż zaakceptować kolejne kłamstwo...

wiech | 2015-03-09
Przeczytana: 09 marca 2015

Czytanie tej książki sprawiło mi dużą przyjemność. Na pochwałę zasługuje doskonały styl literacki p. Richards. Ma talent do tworzenia wspaniałej, ciekawej fabuły.
Czasami zakończenie psuje całą książkę – tutaj tak nie jest, od początku do końca wszystko w tej książce jest perfekcyjne.
Momentów wzruszających także nie zabraknie.
POLECAM.
PS
Dodatkowo porusza trudny temat – problem, z którym nie potrafi się uporać tak wielu wspaniałych ludzi i wcale nie chodzi o alkoholizm.

wiola | 2014-09-28

Bardzo fajna książka o tym co zapomniane o rodzinnych więzach, rodzinnej tragedii i o odnajdowaniu siebie po wielu latach, otrzepywaniu się z poduszki kłamstw, książka miła na wieczorne chłody.

Patrycja | 2014-01-25
Przeczytana: 28 grudnia 2013

Rzadko czytam obyczajowe książki ale ta naprawdę mi się podobała.

Josephine | 2016-08-04
Katarzyna | 2016-02-24