Nic jak Bóg

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oblicza duchowości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-89763-78-5
religia, filozofia,
popularnonaukowa
hunter

Książka skupia się na świadectwie wyrażonym w różnych dziedzinach - w religii, sztuce oraz naukach przyrodniczych. Łączy postawa, w której chrześcijańska tradycja Zachodu otwiera się na spotkanie z religiami Wschodu. Wspólnotę i głębszą jedność obu tradycji wyraża tytułowe hasło: "Nic jak Bóg".

źródło opisu: biblionetka.pl

źródło okładki: biblionetka.pl

Gra_ce | 2012-05-22

Autor już NIC nie napisze. Własnie przeczytałam na drzwiach kościoła jezuitów na Rakowieckiej. Szkoda - lubię jego książki o poszukiwaniu Boga przez pryzmat sztuki, życia, znaków, dramatów Szekspira.

Andrzej | 2012-09-19
Przeczytana: 23 września 2012