Dalí: 1904-1989

83-89677-22-9
salvador dali
albumy
Agnieszka

"Dalí wynurzył się z plątaniny zagadek, by podbić świat i dzięki swojej walce dał nam coś znacznie cenniejszego od złota. Otworzył przed nami zupełnie nowe perspektywy, rozszerzył horyzonty, a przede wszystkim przekazał nam coś znacznie bardziej namacalnego: Salvadora Dalí."
Julien Green

źródło opisu: Dalí: 1904-1989

Podręczny format pozwala cieszyć się dziełami Dalego wszędzie. Niestety wiele z reprodukcji traci na takim kieszonkowym wydaniu. Najważniejsze obrazy jednak są, o każdym kilka słów.

zuzax666 | 2012-11-06

Książka zawiera ważniejsze dzieła artysty w podręcznym wydaniu. Dobra dla przypomnienia sobie pewnych wiadomości.

pocahontas_88 | 2012-01-05

Mała kieszonkowa wersja albumu z najważniejszymi dziełami z krótkimi notatkami, w sam raz na odświeżenie pamięci.

Zim Ka | 2017-08-18
Monika | 2017-03-15