Podręcznik detektywa

Detective's Handbook
978-83-7623-295-9
podręcznik, detektyw
Tymoteusz

Chcesz zostać Dobrym Detektywem? To jest książka właśnie dla Ciebie! Opanujesz dzięki niej różne umiejętności, które są niezbędne Dobremu Detektywowi. Dowiesz się, jak rozpoznawać odciski palców i charakter pisma, jak przesłuchiwać Świadków i odczytywać ślady. Nigdy nie rozstawaj się z tą książką! Noś ją zawsze przy sobie, a w każdej chwili będziesz mógł wkroczyć do akcji i przymknąć nawet...

Nigdy nie rozstawaj się z tą książką! Noś ją zawsze przy sobie, a w każdej chwili będziesz mógł wkroczyć do akcji i przymknąć nawet najsprytniejszego Przestępcę!
Wydanie zbiorowe: Anne Civardi, Colin King, Judy Hindley, Angela Wilkes

źródło opisu: okładka

źródło okładki: literia.pl

Dunya | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Jeju, ta książka to coś wspaniałego dla dzieci i tych, którzy mają jeszcze w sobie coś z dziecka.
Mnóstwo uroczych grafik, ciekawych pomysłów oraz wciągającej treści czyni tą pozycje wprost cudownym podręcznikiem, a po jego przeczytaniu każdy będzie mógł się bez wstydu okrzyknąć detektywem ;)

Książka skierowana do młodszych czytelników. Uczy ona spostrzegawczości, trenuje pamięć, opowiada o pracy detektywa. Dziecko, które dostanie taką lekturę, będzie mogło wyobrazić sobie krok po kroku jak wygląda praca detektywa, a więc książka rozwija wyobraźnię i uczy sprawiedliwości, ponieważ w książce fałszerzy, złodziejów i przestępców za każdym razem łapano i stosowano wobec nich odpowiednie kary. Dziecko czytające tego typu książkę jest zapewne zafascynowane nią i może bawić się np., że jest takowym detektywem tropiącym złodzieja.
Ciekawa treść, duża czcionka, kolorowe obrazki, przejrzysta grafika, to same plusy tej książki!

Rozwija myślenie i kreatywność, intryguje, uczy wielu rzeczy.

Uwielbiam klimaty detektywistyczno-szpiegowskie - dlatego, jak dla mnie, w tej tematyce, znakomita pozycja dla młodszych (i starszych chyba też) czytelników.

Super sprawa z tym podręcznikiem dla tetektywa.Księżka uczy cieci różnych ciekawych żeczy np. odnajdywanie wskazówek albo czwiczenie pamięci żeby lepiej znaleść podejzanego czy szukanie światków zdarzenia . Jestem bardzo zniej zadowolona i polecam ję wszystkim dzieciakom ciekawych świata i niepezpiecznych przygud(spokojnie spokojnie o utracie życia niebyło żadnej mowy) :)

zosia123e | 2016-02-16
Na półkach: Dla dzieci, Przeczytane