Lacrimosa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Studium". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
978-83-7435-594-0
poezja
black_hole

"Kobierski odbywa poruszającą, poetycko-ludzką żałobę po śmierci ojca. Słów szuka w kulturze, w tradycjach lamentacyjnych, w cudzym bólu, przekształcając je w język własnej utraty. Do tego służą realistyczne sceny umierania i skrupulatnie policzone oznaki pustki. Mocny rytm, siła obrazów, zaskakująca wymowność tych wierszy… tak mówi człowiek, który z cudzej śmierci zobaczył własną, z głębi rozpaczy, ale już bez złudzeń."
Piotr Śliwiński

źródło opisu: nota wydawcy