Dyskusje o książce Zielona mila

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
Książki
Czytam Kinga z wielką przyjemnością. Szalenie podoba mi się "Pod kopułą", "Dallas 63". Ostatnio przeczytałam "Joyland", polecam też "W bezgwiezdną noc"- genialny zbiór opowiadań. Mroczna "Desperacja" też jest godna uwagi."Doktor sen" świetny ale wcześniej koniecznie należy przeczytać "Lśnienie" albo sobie je odświeżyć jeśli ktoś jeszcze nie czytał. Wczoraj skończyłam...
10 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2013)
Poszukuję:  Sługa Boży  Młot na czarownice  Łowcy Dusz  Ja, inkwizytor. Wieże do nieba  Ja, inkwizytor. Bicz Boży  Ja, inkwizytor. Dotyk zła  Płomień i krzyż. Tom 1  Charakternik
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu