Happyly Ever After
nastolatki, wakacje, praca
Monyyka

Melville w stanie Massachusetts to miasteczko, gdzie znalezienie wakacyjnej pracy jest po prostu niemożliwe. W każdym razie do takiego wniosku dochodzi Cappie, uczennica miejscowego liceum. Dziewczyna ma jednak mnóstwo szczęścia - jej kuzynka z New Hampshire właśnie znalazła pracę w pobliskim wesołym miasteczku Storybook, którego właściciel szuka ekspedientki do sklepiku z azjatyckimi upominkami. Cappie z racji swojego pochodzenia jest doskonałą kandydatką.
Rozpoczyna się więc wakacyjna przygoda w Storybook. Czego tam nie ma?! Jest chatka Jasia i Małgosi, jest Humpty Dumpty, jest Kopciuszek. No i jest też książę, najprzystojniejszy chłopak, jakiego w życiu widziała. I jest jeszcze John Yung, tajemniczy Azjata, który najwyraźniej nie lubi Cappie, przez co stanowi dla niej jeszcze większe wyzwanie.
Jak w bajce!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

POLECAM DLA RELAKSU I NA POPRAWĘ HUMORU!!!!!!!! KRÓTKA ALE BARDZO POUCZAJĄCA!!! ;* <3 CZYTAM JĄ KOLEJNY RAZ!!! ;) NAPRAWDĘ WARTO!!! :D

Fajna książka o miłości. Polecam ;)

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 08 kwietnia 2006