Będzie dobrze, daję słowo!

Tłumaczenie: Krystyna Chodorowska
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Cross your heart, Connie Pickles
pamiętnik, nastolatka

Ciepła i pełna humoru opowieść o dojrzewaniu, pierwszych miłościach, imprezach i uczeniu się dorosłości, spisana w formie pamiętnika czternastoletniej Connie, której bez ustanku przytrafiają się przeróżne zabawne przygody. Dziewczyna ma mnóstwo pomysłów i planów. Czy uda jej się wszystkie wprowadzić w życie?

Irmina | 2016-02-25

Spodziewałam się błahej powieści dla nastolatek, ale było to naprawdę dobre, ciekawe i dojrzałe.

Maggie_Rose Black | 2011-03-17
Przeczytana: 29 stycznia 2011

Książka akurat na jeden wieczór. Lekka i fajnie się ją czyta. Nastolatka, szuka męża dla swojej mamy, później się zakochuje.. Rozbawiła mnie w jednym momencie główna bohaterka. Jeśli się chce zrobić przystanek od grubych książek to ta w sam raz się nadaje.

Justyna | 2015-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2015

Książka lekka do czytania, szybko się czyta, czasami potrafi wciągnąć. Mam zamiar wsiąść się za drugą część i się wezmę. Na pewno.

Dziamsen | 2014-12-05
Przeczytana: 09 listopada 2014

Moim zdaniem jest za mało miłości, a książka kończy się wyjazdem głównej bohaterki do Francji. Może druga część będzie lepsza.

Marta | 2013-12-27
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Istnieje dziwne zróżnicowanie w tym jak autorzy przedstawiają nastolatki - jeden autor ukaże czternastolatkę jako osobę dojrzałą, a drugi jako postać dziecinną. Tu zdecydowanie można się spotkać z drugim wariantem, a co za tym idzie - Connie niezwykle denerwowała mnie swoimi zachowaniami.

ZaczytanaOptymistka | 2015-01-02
Na półkach: Przeczytane, Pamiętniki
Przeczytana: 2012 rok

Lekka książka na jeden wieczór,idealny lek na nudę.
Connie ma zwyczajne,nieidealne życie,problemy i rozterki.
Główna bohaterka momentami bywała irytująca,robiąc z igły widły,a niektóre opisy były żenujące,ale całość była bardzo wciągająca i przyjemna.

karoella | 2011-09-24
Przeczytana: 2009 rok

Ciekawa, choć dla mnie zbyt prosta fabuła. Mimo wszystko nie zaliczę jej do nudnych książek. Jestem ciekawa 2 części, a do książki miło się wraca :)

mroowkojad | 2011-05-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2011
Przeczytana: 28 maja 2011

Ojj,wciąga i to bardzo. Bardzo dobrze się czytało.

Magda7777 | 2013-06-18
Przeczytana: 11 maja 2013

Super książka w formie pamiętnika.Są tam codzienne problemy zwykłych nastolatków, ale ta książka nie jest zwykła jest niezwykła.

choko_monster | 2010-10-29

Bardzo słaba...