Wszystko jest możliwe

Nothing is impossible
83-7311-894-2
literatura faktu
Jula

Filmowy Supermen spadł z konia i został sparaliżowany. "Wszystko jest możliwe" to szczera i niezwykle wzruszająca autobiografia aktora. Reeve opisuje swoje życie po wypadku i drogę, jaką pokonał od zwątpienia i myśli samobójczych do wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka zawiera eseje na temat rodzicielstwa, wiary, religii oraz nadziei. Powstała, by pomóc w pełni przeżywać swoje życie wszystkim ludziom zmagającym się z cierpieniem. Aktor, sparaliżowany i podłączony na stałe do respiratora, odnalazł w sobie siłę, by znowu grać, reżyserować, pisać i działać społecznie. Jego los jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie należy się poddawać.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: Internet

Marchewka | 2014-12-15
Przeczytana: 2011 rok

Naprawdę wszystko jest możliwe. Wydawało by się, że to już koniec. A to dopiero początek innego życia. Super dla każdego.

Darkarkcher | 2016-01-23
Przeczytana: grudzień 2015