Gołębie miłości

Tłumaczenie: Teresa Olczak
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
Little white doves of love
Dorota_1988

Na sofie przy kominku siedziała kobieta a przy niej młody mężczyzna, jasnowłosy i raczej przystojny. W pierwszej chwili Nolita nawet go nie zauważyła. Wpatrywał się w kobietę, spodziewał się kogoś zupełnie innego.Ponieważ markiza była wdową i matką ojca Bettiny, Nolita sądziła że jest stara, tymczasem na pierwszy rzut oka wyglądała na niewiele starszą od ciotki Katherine. Dopiero z bliska...

Na sofie przy kominku siedziała kobieta a przy
niej młody mężczyzna, jasnowłosy i raczej przystojny.
W pierwszej chwili Nolita nawet go nie zauważyła.
Nolita sądziła że jest stara, tymczasem na pierwszy rzut oka wyglądała na niewiele starszą od ciotki Katherine. Dopiero z bliska okazało się, że iluzja młodości zawdzięcza kosmetykom.

źródło opisu: Amber, 1994

sokolka | 2017-01-28

Polecam bardzo fajna książka. Opowiada o Notili jakie zmiany wprowadzada w życiu Bettini i Markiza.

ewa | 2017-05-01
Rosemary | 2016-12-27