Nigdy nie całuj się z nieznajomym

Tłumaczenie: Marek Cichocki, Ewa Sułek
Wydawnictwo: Atlantis
Never kiss a stranger
83-85535-23-3
Nigdy, nie, całuj, się, z, nieznajomym, Sawyer, Meryl,
Wiktoria

Tajemnica miłości i tajemnica życia. Te dwa wątki nieustannie przeplatają się w znakomitej powieści Meryl Sawyer. Wszystko zaczyna się na Malcie, cudownej wyspie marzeń, leżącej w połowie drogi pomiędzy Gibraltarem a słoneczną Grecją. Ian Mac Shane ginie od zdradzieckiej kuli. Morderca wraz z człowiekiem unicestwił uczucie, mogąc pokonać wszelkie przeciwności losu. Po latach na wyspie...

Po latach na wyspie pojawia się tajemniczy mężczyzna, by zemścić się na nieznanym zabójcy i wskrzesić miłość. Czy uczucie, którym kobieta obdarza ukochanego, może przezwyciężyć wszelkie granice, nawet granicę śmierci?

Fascynująca historia burzliwej miłości Nicka Jansena i Janny Atherton rozgrywa się na tle urzekających pejzaży Malty. Na tej śródziemnomorskiej wyspie los po raz drugi postanowił tak samo rozłożyć karty. Do gry, której stawką jest śmierć lub życie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Asia | 2015-05-02
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Malta pięknie opisana szkoda że historia zalatuje nudą

| 2014-07-27

Czasy 2 wojny światowej na Malcie pierwsza czysta miłość brutalnie przerwana przez...a nie powiem, trzeba czytać.Nowa miłość odradza się wśród potomków tych pierwszych kochanków, poznajemy kulturę Malty, życie wyższych sfer arystokracji, zakłamanie.Ale na tym tle piękną nowea miłość.Czytałam do późnej nocy.

Aksamitt | 2016-08-15
Na półkach: Romans, Przeczytane