Promocja książki dziecięcej : podręcznik akademicki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nauka, Dydaktyka, Praktyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
83-87629-53-7
popularnonaukowa
silverraven

Książka, mimo że jest podręcznikiem powstałym z myślą o studentach bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, może także stanowić źródło wiedzy i inspiracji dla osób zajmujących się profesjonalną pracą z czytelnikiem dziecięcym i młodzieżowym, przede wszystkim dla bibliotekarzy. Książka stawia sobie za cel przybliżenie zagadnień związanych z promocją książki, a także popularyzację nieznanych dotychczas Polsce zagadnień, rozwiązań organizacyjnych i metod pracy z czytelnikiem dziecięcym.

źródło opisu: http://www.wmbp.olsztyn.pl/_strony/dla_biblio/16.htm

źródło okładki: http://www.wmbp.olsztyn.pl/_strony/dla_biblio/16.htm