Poradnik Klubu Detektywów "Huragan"

Tłumaczenie: Iwona Kiuru
Cykl: Klub Detektywów „Huragan” (tom 1) | Seria: Z Kotem
Wydawnictwo: W.A.B.
Etsiväkerho Hurrikaanin käsikirja
klub, detektywi

Poradnik klubu detektywów „Huragan” to jedyna w swoim rodzaju, pierwsza na polskim rynku książka skierowana do adeptów fachu Sherlocka Holmesa. Młodzi detektywi znajdą tu wszystkie informacje potrzebne do stworzenia profesjonalnego klubu detektywistycznego. Nauczą się wielu praktycznych sztuczek, dzięki którym zdemaskują niejednego łobuza. Dowiedzą się, jak dobrać członków i gdzie najlepiej stworzyć bazę. Jak opanować trudną sztukę kamuflażu. Jak znaleźć odciski palców.
Jak własnoręcznie wykonać peryskop, kartotekę podejrzanych czy sztuczny nos. Jak stworzyć tajny szyfr.
A jeśli ktoś ma wątpliwości, czy nadaje się do tej roboty – na końcu poradnika znajdzie specjalny test sprawdzający umiejętności. Poza tym autor nie zapomina o rodzicach. Nie tylko proponuje, by zaprosić ich do klubu; dba także o to, by rozwiązywanie zagadek przez młodszych nie dała się zbytnio we znaki starszym. Książkę, napisaną zabawnym językiem, zdobią świetne, żartobliwe ilustracje.
Z Poradnikiem z pewnością nikt nie będzie się nudził!
Pamiętajcie: miejcie oczy zawsze szeroko otwarte! Nigdy nie wiadomo, czy w pobliżu nie kręci się któryś podejrzany z naszej supertajnej Łotroteki…

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=787

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=787