Obrazki dla maluchów. Pojazdy

Tłumaczenie: Magdalena Staroszczyk
Cykl: Obrazki dla maluchów
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Les transports
pojazdy, obrazki, maluch
Marta

Obrazki dla maluchów zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy Produkt 2009”oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko”.
Pięknie ilustrowana kartonikowa książeczka dla dzieci z edukacyjnej serii "Obrazki dla maluchów" pomaga dzieciom zapoznać się z różnego rodzaju pojazdami.
Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 25 lutego 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

Maria Tarczyńska | 2015-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2015

Ta książeczka pomaga poznawać pojazdy ich charakterystyczne cechy i podstawowe różnice między nimi. Mamy wiele książeczek z tej serii i bardzo je sobie chwalę. Format świetny dla małych raczek. Gruba miękka okładka, kartonowe grube strony. Można rzucać, gryźć i niezgrabnie przewracać kartki. Bezpieczna bo rogi są zaokrąglone, a strony śliskie więc można przecierać gdy się wybrudzą. Wyraźne i sympatyczne ilustracje - modelinowe postacie, przedmioty i scenki. Jasny i krótki opis. Krótkie i proste zagadki na końcu odpowiednie dla malucha.

Maciek_2012 | 2016-01-18
Na półkach: 2012, Przeczytane