W co wierzę? Rozmowy Mai Jaszewskiej

Wydawnictwo: Homini
Inne

W dzisiejszym świecie, który od swoich sław oczekuje głównie pikantnych szczegółów z życia już-dawno-nie-prywatnego, pytanie: w co wierzę? brzmi zaskakująco intymnie, wręcz zuchwale - i przynosi zaskakujące odpowiedzi. Swoimi poglądami na temat tego, co w życiu najważniejsze, zdecydowali się podzielić z czytelnikami znani ludzie kultury i sztuki: Piotr Adamczyk, Małgorzata Braunek, Manuela...

Swoimi poglądami na temat tego, co w życiu najważniejsze, zdecydowali się podzielić z czytelnikami znani ludzie kultury i sztuki: Piotr Adamczyk, Małgorzata Braunek, Manuela Gretkowska, Wojciech Jagielski, Krystyna Janda, Edyta Jungowska i inni.

źródło opisu: Homini, 2007

źródło okładki: Homini, 2007